SQLSaturday 860

Lviv, Ukraine

PASS SQLSaturday is a free training event for professionals who use the Microsoft data platform. These community events offer content across data management, cloud and hybrid architecture, analytics, business intelligence, AI, and more. This event will be held on Sep 21 2019 at Hotel Taurus, 5, Kn. Sviatoslava Sq., Lviv, Ukraine, Lviv, L'vivs'ka Oblast', 79016, Ukraine

Register Now

SQLSaturday знов приходить у Львів. Найбільша на заході України безкоштовна конференція про роботу з даними відбудеться у вересні. 3 потоки лекцій, 15 досвідчених спікерів як з України, так і з Мальти,  Іспанії, Португалії, Болгарії, Бельгії, Польщі, Ізраїлю поділяться своїми знаннями в області даних: збір, збереження, обробка, аналіз, візуалізація, захист, резервне копіювання... Також будуть і великі дані.

Ви отримаєте можливість зустрітися з старими друзями, поспілкуватися з однодумцями, отримати відповіді на складні запитання від експертів, почути про новинки від спонсорів. І звичайно буде багато нової інформації про цікаві продукти і технології роботи з даними від  реальних експертів.

Чекаємо Вас на SQL Saturday Lviv 2019. 

Від імені організаторів велика подяка двадцяти спікерам з різних країн, що виступили на конференції минулого року, та більш ніж трьомстам зареєстрованим слухачам. Велике спасибі, без вас ця конференція не відбулася б.

Окрема подяка спонсорам і меценатам, без яких ми не змогли б організувати цю конференцію безкоштовно.  Ви робите дуже багато для підтримки і розвитку нашого технічного товариства.

Для реєстрації спонсорів у на є спеціальна сторінка

Зі спонсорськими пропозиціями можна ознайомитися тут

Event Location

Event news

No Event News entered. Please come back later and check again

Contact

Profile Image

Contact The Organizer

Send Message

XML Icon

XML Feed

Access event's XML feed

View Feed

Connect With Us


What is a PASS SQLSaturday?

PASS SQLSaturdays are local events organized by PASS community members around the world. PASS is a not-for-profit association for data professionals who leverage the Microsoft Data Platform, offering interactive learning built by community and guided by trusted data experts.

Back to Top cage-aids
cage-aids
cage-aids
cage-aids